reklama
reklama

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, Luhačovice
Okres: Zlín

Střední vzdělání s maturitou: ekonomika a podnikání; informační služby; umělecká řemesla. Střední vzdělání s výučním listem: kuchař – číšník, kuchař-kuchařka, číšník- servírka

Telefon: +420 577 131 197
E-mail: vedeni@sosluhac.cz

Střední odborná škola Luhačovice za více jak čtyři desetiletí své existence připravila na 3000 absolventů, kteří se úspěšně uplatňují ve všech oborech. Řada z nich pokračovala ve studiu na vysoké škole, mnozí jsou dnes úspěšnými podnikateli. V současné době škola připravuje středoškolsky vzdělané odborníky v oborech uměleckých řemesel, informačních systémů v knihovnách a veřejné správě, managementu umění a reklamy  a gastronomie. Pro všechny své obory zajišťuje teoretické i praktické vyučování.

Všechny učebny jsou vybavené moderní audiovizuální technikou, dále využíváme speciální jazykovou učebnu a pracují ve čtyřech počítačových učebnách s průběžně aktulizovaným softwarem (včetně učebny pro počítačovou grafiku). Pro výtvarnou přípravu je k dispozici ateliér. Praktické výuce kovářů, keramiků a oborů zaměřených na zpracování dřeva slouží vlastní dílny uměleckých řemesel. Pro obory gastronomie byla vybavena speciální odborná pracovna a pracoviště odborného výcviku.

Škola má vlastní internetovou kavárnu s prodejnou studentských výrobků, rozsáhlou odbornou i žákovskou knihovnu a školní galerii. Studentům ze vzdálenějších míst i těm, kteří dojíždějí, slouží moderní Domov mládeže se školní jídelnou a dalším zázemím pro volnočasové aktivity (posilovna, aerobikový sál, sauna, počítačová klubovna a přednáškový sál). K výuce tělesné výchovy škola pronajímá prostory sportovního areálu Radostova. Ve všech prostorách školy (hlavní budova, DM i dílny) mají žáci neomezený přístup k internetu prostřednictvím Wi-fi připojení.


Střední odborná škola Luhačovice
Masarykova 101
76326 Luhačovice

Telefon: +420 577 131 197

E-mail: vedeni@sosluhac.cz
www.sosluhac.cz

Datum poslední aktualizace záznamu: 29.11.2016

Hledat v adresáři

reklama